01

Filmy Korporacyjne i Firmowe

Realizuje filmy korporacyjne i biznesowe przedstawiające Twoją firmę i skalę jej działań. Podczas realizacji filmów biznesowych przykładamy znaczną uwagę nie tylko do perfekcyjnego przedstawienia wizerunku, ale również do sprawnej organizacji pracy i dopasowaniu się do wymagań czasowych klientów.

02

Materiały do Social Media

W dzisiejszych czasach obecność marki w social mediach jest obowiązkowa. Mogę stworzyć dla Ciebie spójną treść zgodną z wizerunkiem. Mogę obsłużyć regularne tworzenie contentu dla Twojej firmy lub zorganizować jednorazową realizację większej ilości materiałów.

03

Filmy produktowe i lookbooki

Oferuje realizację lookbooków video sezonowych kolekcji ubrań i obuwia. Nagrania możemy zrealizować w studiu lub lokacji pasującej do wizerunku marki. Wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt kamerowy i oświetleniowy, co gwarantuje wierne oddanie koloru ubrań. Uwagę widzów przyciągnie także dobrze dobrana muzyka i efektowny montaż.

04

Podcasty i kursy

Skorzystaj z dedykowanej przestrzeni oraz profesjonalnego sprzętu. W pełni skup się na procesie tworzenia. Niech to będzie Twoje twórcze biuro. Dostarczamy wysokiej jakości nagrania do słuchania przez Twoich odbiorców w dowolnych warunkach.

05

Filmy Ślubne

Szczególnie dobrze czuje się w fotografii i filmie z udziałem ludzi, dlatego wesela to dziedzina, w której poruszam się najbardziej swobodnie. Wierze, że dzięki kreatywności i pasji można połączyć pracę z zabawą.