Zaznacz stronę

filmy korporacyjne

Realizuje filmy korporacyjne i biznesowe przedstawiające Twoją firmę i skalę jej działań. Podczas realizacji filmów biznesowych przykładamy znaczną uwagę nie tylko do perfekcyjnego przedstawienia wizerunku, ale również do sprawnej organizacji pracy i dopasowaniu się do wymagań czasowych klientów.

Produkcja od A do Z

Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem dużej korporacji, czy małej firmy, zajmiemy się realizacją filmu reklamowego o skali dopasowanej do Twoich potrzeb.

k

Koncepcja

Opowiedz nam o swoich potrzebach i celach, a my ubierzemy je w unikalną koncepcję kreatywną. Zarazimy Cię naszym entuzjazmem, wspólnie poczujemy tę historię.

Scenariusz

Następnie napiszemy scenariusz i dopracujemy go tak, aby efekt końcowy przyciągał uwagę, angażował i precyzyjnie trafiał w emocje Twoich odbiorców.

Preprodukcja / Produkcja

Możesz nam w pełni zaufać. Na planie zdjęciowym nie ma dla nas niespodzianek – znajdujemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

Materiały filmowe zaangażują Twoich odbiorców o wiele skuteczniej, niż tekst czy zdjęcia oraz skupią uwagę na dłużej!

Zbuduj pozytywny wizerunek swojej marki dzięki profesjonalnym filmom reklamowym. W zależności od celów dostarczamy rozwiązania, które pomagają skutecznie docierać do odbiorców i zwiększać zyski. Jasny przekaz wpływa na pozytywny wizerunek Twojej firmy, wzrost konwersji i zyski dla przedsiębiorstwa. Sprzedaż, promocja, relacja – dostosujemy materiał reklamowy do Twoich potrzeb.

wizerunek firmy

Projekty

Zadowolonych klientow

bieżących projektów

kubków kawy

opinie klientów

„Korzystałam wielokrotnie z usług video, głównie dla branży automotive. Otrzymywałam zawsze profesjonalny i dobrze przygotowany materiał. Panowie mają głowy pełne pomysłów. Świetny partner do współpracy.”

Justyna Magdziarz

Kierownik Marketingu, Renault Nawrot

“Naszą współpracę kontynuujemy już od 3 lat. Zawsze wspólnie pracujemy nad wizją poszczególnych projektów, dzięki czemu otrzymujemy satysfakcjonujące efekty. Dobry kontakt i zbudowana przez ten czas relacja uprzyjemniają prace nad kolejnymi projektami.”

Patrycja Ziółkowska

Prezes, Grupa ASPA, Łucznik

styl komunikacji

Każda firma ma własny, niepowtarzalny styl komunikacji marketingowej i w oparciu na nim buduje swoją markę. Rozumiemy to i dlatego w trosce o spójność wypracowanego wizerunku precyzyjnie dopasowujemy do niego wszystkie części składowe reklamy. Na poszczególnych etapach produkcji przekazujemy klientom informacje o kluczowych elementach, mających wpływ na finalny kształt reklamy. Często są oni obecni na planach zdjęciowych, widzą prace i wspólnie z profesjonalistami podejmują decyzje. Dzięki temu czują się komfortowo i mają pewność, że efekt końcowy spełni ich oczekiwania.