Produkcja Podcastow i Kursow Online

Zamienimy Twój pomysł na gotowe nagranie bez żadnego wysiłku. Umocnisz swoją pozycję jako ekspert i zbudujesz rozpoznawalność. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy podcast. Pracujemy na mikrofonach Shure SM7B, które wykorzystywane są w topowych studiach podcastowych na całym świecie. Wideo nagrywamy aparatami Sony A7IV, które gwarantują kinematograficzny obraz w jakości 4K. Twój podcast zyska nie tylko wyjątkowy dźwięk, ale też wyrazisty wizerunek. Skorzystaj z potęgi mediów społecznościowych i wygeneruj przychód na swojej wiedzy. Wspólnie opakujemy wybrane przez Ciebie zagadnienia w kurs wideo online. W komfortowych warunkach, korzystając z promptera oraz przygotowanej przestrzeni, wyprodukujemy kurs, z którego poczujesz dumę. Taki wirtualny produkt będzie generował dla Ciebie pieniądze nawet, gdy będziesz spać. Na dobry start mamy dla Ciebie kilka lekcji, których nauczyliśmy się pracując z naszymi klientami oraz przy własnym podcaście.

VIDEO DO SOCIAL MEDIA

W obecnych czasach niezbędne jest istnienie marki w mediach społecznościowych. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie spójną treść zgodną z wizerunkiem i kluczowym wizualizmem marki, dostosowaną do wszystkich dostępnych platform, takich jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, Pinterest, i inne. Oferujemy obsługę regularnego tworzenia treści dla Twojej firmy lub zorganizowanie jednorazowej produkcji większej ilości materiałów.

Studio Makers

Twój pomysł na gotowe nagranie bez żadnego wysiłku. Umocnisz swoją pozycję jako ekspert i zbudujesz rozpoznawalność. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy podcast. Pracujemy na mikrofonach Shure SM7B, które wykorzystywane są w topowych studiach podcastowych na całym świecie. Wideo nagrywamy aparatami Sony A7IV, które gwarantują kinematograficzny obraz w jakości 4K. Twój podcast zyska nie tylko wyjątkowy dźwięk, ale też wyrazisty wizerunek. Skorzystaj z potęgi mediów społecznościowych i wygeneruj przychód na swojej wiedzy. Wspólnie opakujemy wybrane przez Ciebie zagadnienia w kurs wideo online. W komfortowych warunkach, korzystając z promptera oraz przygotowanej przestrzeni, wyprodukujemy kurs, z którego poczujesz dumę. Taki wirtualny produkt będzie generował dla Ciebie pieniądze nawet, gdy będziesz spać.

Jako firma technologiczna mamy ciągłe zapotrzebowanie na tworzenie wysokiej jakości treści, które nasycą nasz marketing. Marcin zrealizował dla nas kurs wideo, dzięki któremu w przystępny i profesjonalny sposób tłumaczymy zawiłe zagadnienia z zakresu e-commerce czy front-end. Dodatkowo, regularnie realizują dla nas niepowtarzalne zdjęcia personalne do publikacji online oraz papierowych. Jestem pod wrażeniem, jak płynnie realizowana jest współpraca z zakresu produkcji foto&wideo oraz pomaga nam realizować cele biznesowe, których realizacja in-house kosztowałaby nas znacznie więcej.

Produkujemy własny podcast

Wiemy, jak to jest nagrywać własny podcast z doświadczenia. Znamy bolączki i wyzwania, jakie stoją przed podcasterami. Nasz podcast kierujemy do twórców i zatytułowaliśmy go „Jesteśmy w zapisie”, gdzie rozmawiamy o byciu lepszym twórcą i przedsiębiorcą. Poruszamy w nim takie tematy, jak opór przed tworzeniem, szukanie pomysłów, porady jak zacząć nagrywać, historie sukcesów oraz wnioski z błędów i wiele innych. Zachęcamy do odsłuchu!

Poznaj naszą prace od kuchni

Klimat i atmosfera miejsca, w którym tworzymy ma znaczące przełożenie na jakość naszej pracy. Aby być produktywnym, nie potrzebujemy „więcej”. To działa w drugą stronę. Im bardziej usuwamy rozpraszacze, tym łatwiej wejść nam w stan flow i wydobyć z siebie dzieło życia. Przestrzeń dla twórców zaprojektowaliśmy jak najlepszą kuchnię w restauracji. Samo przebywanie w niej nakłania Cię do przygotowania pysznego posiłku. Celem naszej pracy jako producentów jest zdjąć z Ciebie ciężar myślenia o tym, ile to trzeba zrobić, by wypuścić treści do sieci. Zapomnij o tym. Poświęć całą swoją cenną energię na meritum. Na tym, co leży Ci na sercu.

STWÓRZMY COŚ RAZEM

Adres

Dmowskiego 15C, Wrocław

Telefon

+48 881 557 305

EMAIL

mbracu@gmail.com