social media

W dzisiejszych czasach obecność marki w social mediach jest obowiązkowa. Mogę stworzyć dla Ciebie spójną treść zgodną z wizerunkiem. Mogę obsłużyć regularne tworzenie contentu dla Twojej firmy lub zorganizować jednorazową realizację większej ilości materiałów.

Produkcja od A do Z

Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem dużej korporacji, czy małej firmy, zajmiemy się realizacją filmu reklamowego o skali dopasowanej do Twoich potrzeb.

k

Koncepcja

Opowiedz nam o swoich potrzebach i celach, a my ubierzemy je w unikalną koncepcję kreatywną. Zarazimy Cię naszym entuzjazmem, wspólnie poczujemy tę historię.

Scenariusz

Następnie napiszemy scenariusz i dopracujemy go tak, aby efekt końcowy przyciągał uwagę, angażował i precyzyjnie trafiał w emocje Twoich odbiorców.

Preprodukcja / Produkcja

Możesz nam w pełni zaufać. Na planie zdjęciowym nie ma dla nas niespodzianek – znajdujemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

opinie klientów

„Korzystałam wielokrotnie z usług video, głównie dla branży automotive. Otrzymywałam zawsze profesjonalny i dobrze przygotowany materiał. Panowie mają głowy pełne pomysłów. Świetny partner do współpracy.”

Justyna Magdziarz

Kierownik Marketingu, Renault Nawrot

“Naszą współpracę kontynuujemy już od 3 lat. Zawsze wspólnie pracujemy nad wizją poszczególnych projektów, dzięki czemu otrzymujemy satysfakcjonujące efekty. Dobry kontakt i zbudowana przez ten czas relacja uprzyjemniają prace nad kolejnymi projektami.”

Patrycja Ziółkowska

Prezes, Grupa ASPA, Łucznik